6. dan Australian Opena. Kuznjecov u 4. krugu. Kako je bilo

Ženska mreža
Muška mreža

Pritisnite F5 da biste ažurirali stream.

14:30. Danas završavamo s emitiranjem, pratite napredak preostalih borbi na našem mrežnom semaforu. Vidimo se uskoro, nastavljamo pratiti događanja na Australian Openu.

14:26. ​​ Ovo je prava ljepota dana.

14:23. Varvara Lepchenko igra svoj meč protiv Zhang Shuai na Margaret Court areni, rezultat u prvom setu je 1 -1.

14:20. Bernard Tomić i John Millman rade se na zagrijavanju u Rod Laver Areni.

14:15. Miloš Raonić o svom protivniku na mreži Stan Wawrinka: Bit će teško. I sami dobro znate da je dobar. Igra prilično stabilno, sudeći po mečevima koje sam ovdje vidio. Uzet ću sve na znanje i pronaći pravo taktičko rješenje. Pitanje je samo, mogu li izaći i provesti sve planirano? Nadam se da ću uspjeti složiti sve note i pobijediti. Kanađanina su pitali i o Ljubičićevoj suradnji s Federerom, Raonićev komentar je sljedeći: Za njega [Ljubičića] ovo je dobra prilika i moram reći da su, osim u njihovom profesionalnom odnosu, veliki prijatelji s terena, što se često ne viđa.

14:08. Madison Keys preokrenula je tok u svoju korist 4-6, 6-4, 6-4 i pobijedila u susretu protiv Ane Ivanović. Amerikanka je bila zabrinuta, bitka je bila tvrdoglava, u ključnom trenutku napravila je dvostruke pogreške na servisu, ali Keys se i dalje snašla.

13:55. Madison Keys pobijedila je u četiri utakmice zaredom. Rezultat u trećem setu je 4-3 u korist Amerikanca koji je otišao na servis, može li iskusniji Srbin uspjeti preokrenuti tok igre?

13:51. Andy Murray dovršava svoj meč protiv Joãoa Souse 6-2, 3-6, 6-2, 6-2. Osmu godinu zaredom Škot je ušao u četvrti krug.

13:47. Obrnuti prekid Amerikanac 2-3 i odlazi na servis. Andy Murray se priprema za servis u četvrtom setu.

13:45. Uz odmor Srpkinja Ana Ivanović vodi u trećem setu. Ako točno služimo Ivanoviču, opet se vodi tvrdoglava borba za svaki miting u ženskom sukobu.

13:35. Daria Kasatkina zahvaljuje Australian Openu na iskustvu i oprašta se do sljedeće godine. Podsjećanja radi, Kasatkina / Kovinich izgubila je danas u meču parova protiv 15 nositelja Xu / Zheng 3-6, 2-6 ovog turnira.

13:25. Uzeo sam Madison Keys drugu seriju od Ane Ivanovich. Srbin nije uspio pretvoriti šest break lopti. Rezultat u setovima je 1-1.

13:15. Ana Ivanović izgubila je dvije igre u nizu, Madison Keys nastavlja se boriti.

13:10. Andy Murray se vratio u igru i uzeo treću seriju. Škot nije tako lak za Škota u meču protiv Joaoa Souse.

13:05. Ana Ivanović vodi drugu utakmicu 4-2. Andy Murray servira za set.

13:00. Johanna Konta , koja se prethodno sastala s Ekaterinom Makarovom i pobijedila, komentirala je svoja očekivanja od predstojećeg meča: Prvo, postoje potpuno drugačiji uvjeti i pokrivenost. Drugo, uvijek se držim filozofije novog dana, nove utakmice. Znam da je Makarova ljevoruka i sjajna igračica. Kad su novinari pitali Kontu za jaku stranu Ruskinje, primijetila je sljedeće: znate, ona je igračica onog nivoa kad se ne može primijetiti jedno, takvi tenisači mogu sve. Stoga će meč biti težak i pokušat ću iskoristiti sve svoje i najmanje prilike i okrenuti ih u svoju korist.

12:50. Od Anje Ivanovič i Madison Keys zatraženo je da odgodiju utakmicu na još jedan dan, ali djevojke su odlučile završiti sastanak danas. 40-40 na servis Keysa.

12:45. Barbora Strycova : Danas sam uspjela, postavka je bila igrati svoj tenis i poslati loptu duboko na suprotnu stranu, nije uvijek lako implementirati, jer Garbinier također igra duboko i brzo. Ali danas je očito pokazala nije svoju najbolju igru, - rekla je sportašica. O Victoriji Azarenki, sljedećoj protivnici u turnirskoj mreži, rekla je: Da, dva puta me izbacila iz natjecanja na Australian Openu, ali također sam izgubila od Mugurusea, a danas sam pobijedila. Stoga ću na utakmicu ići samouvjereno, pokušat ću pokazati sve od sebe, glavno je zadržati koncentraciju, igrajući svaku loptu, svaki bod.

12:40. Ana Ivanovič i Madison Keys se pripremaju do izlaza na sud. Dobit će vrijeme za 5-minutno zagrijavanje.

12:35. Garbinier Mugurusa nakon poraza Barbora Strycova rekla je da to definitivno nije njezin dan : Nisam se dobro kretao, moji udarci još uvijek nisu mogli naći teren. Zdravstveno stanje je bilo normalno, ali kao da nije bilo unutarnje energije. I moj se suparnik kretao i ponašao se vrlo inteligentno i kompetentno.

12:30. Nigel Sears je doveden k sebi. Za 10 minuta nastavit će se ženska borba, da vidimo kako će cijela ova situacija utjecati na tijek sastanka. João Sousa uzeo je set drugom reketu svijeta Andyu Murrayu, u utakmicama 1-1.

12:25. Meč između Ane Ivanović i Madison Keys i dalje je prekinut. Svi čekaju informacije o stanju Nigela Searsa. U meču Murray-Sousa u drugom setu, Portugalci su ispred 5-3, Škot servira.

12:15. Victoria Azarenko puno je govorila, pa čak i napisala u autorovoj kolumni za SI o njihovoj fizičkoj spremnosti u msvake sezone. Na konferenciji za novinare novinari su je pitali o njezinu psihološkom stanju, je li se radilo na ovom aspektu, što nije manje važno u modernom sportu. Ona je odgovorila: Ne baš. (Nasmiješi se). Vjerojatno ne. Najviše mi pomaže komunikacija s ljudima. Slušajući druge, učeći o njihovim iskustvima, također jako volim gledati dokumentarne filmove o sportašima u kojima su otkriveni kao pojedinci. Učeći tuđe priče, usvajam nešto za sebe. Ove emocije, koje se prenose u filmovima, bilo pozitivne ili ne, nadahnjuju me i hrane me.

12:07. Sam Groth : Čak Ne znam s kim bih volio ići na teren ovdje, ako ne s Lleytonom. Imam sreće Osjećam se odgovornim za produženje karijere.

12:05. Andy Murray uzeo je prvi set sa 6-2, dok João Sousa u drugom vodi s 2-1.

12:00. Nigel Sears, trener Ane Ivanović i tasta Andyja Murraya (koji također trenutno igra svoj meč na terenu), onesvijestio se na tribinama. Ženski sastanak je zaustavljen. Djevojke su otišle u svlačionicu.

11:55. Lleyton se ne žuri s napuštanjem Australian Opena tako brzo. Hewitt / Groth pobijedio je Continen / Pierce 2-6, 6-4, 6-4.

11:50. Ana Ivanović je neočekivano dodala na kraju seta, napravivši break, i odmah osvojila gem 6-4. Madison Keys ovo nije očekivala od Srbina. Da vidimo kakav će biti tijek sastanka sljedeći. Dok je meč u prekidu, trener Ivanović se ne osjeća dobro, Ana je primjetno zabrinuta.

11:45. Anastasia Potapova lako je prevladala prepreku prvog kola, jača od suparnice iz Srbije Olge Danilović, 6-2 , 6-1. Sastanak je trajao 52 minute. Anastasia je osvojila 12 bodova zbog aktivnih akcija protiv Olginih 6, a 16/25 od neforsiranih.

11:40. Atmosfera dvoboja parova. Ni navijači Andyja Murraya također ne zaostaju puno, podržavajući Škota u meču protiv Joãoa Souse.

11:30. Ekaterina Makarova na svojoj konferenciji za novinare nakon pobjede nad Karolinom Plishkovom 6-3, 6-2: Nisam igrala nakon US Opena zbog ozljede i sad mi je drago što se vraćam, sviđa mi se atmosfera ovdje , Uživam u svakom trenutku, osim što se osjećam ugodno, možda to utječe na rezultat. Glede svog protivnika u nadolazećoj borbi rekla je: Nisam iznenađena što je vidim kao svoju protivnicu u sljedećoj rundi, jer je u prvoj rundi pobijedila Venus Williams. To je već pokazatelj njezine spremnosti. Johanna Konta počela je pokazivati ​​izvrsne rezultate od prošle sezone, igra agresivno, teška protivnica, ali ja ću biti spremna.

11:20. U međuvremenu, Lleyton Hewitt nakon burnog ispraćaja jedanaesterac na kraju pojedinačnog meča sada igra susret parova u duetu sa Samom Grothom. Njihovi protivnici su Henry Continen / John Pearce. Do sada su oba para prihvatila set.

11:15. Ruskinja Anastasia Potapova bori se protiv Srpkinje Olge Danilović u utakmici juniorskog prvog kola. Za 25 minuta Anastasia je uzela prvi set 6-2, u drugom gemu vodi 2-1, Ruskinja ima manje pogrešaka, izgleda aktivnije od protivnice.

11:10. Hvala ove pobjede, Andrey će se na ljestvici popeti na 52. mjesto. Prije turnira bio je 74., a rekord 68.

11:05. Rus Andrej Kuznjecov pobijedio je Izraelca Dudija Sela: 7-5, 6-3 , 6-1, 7-6. Andrej je prvi put u karijeri ušao u četvrto kolo na Grand Slam turnirima. U četvrtoj utakmici nije bilo lako. Isprva je Kuznjecov vodio, ali Sela je jako nastojao sustići, a Rus je bio nervozan. Dao je dvostruki odmor sredinom seta. Na kraju seta, servis je bez živaca pomogao doći do tie-breaka, a tamo je Sela napravio nekoliko neoprostivih pogrešaka. Andrey je dobio 53 udarca i 41 pogrešku, dok je Dudi dobio 33/44. U četvrtom kolu, Andrej će igrati s Gaelom Monfilsom.

11:00. Večernja sesija započinje u Melbourneu mečevima Ane Ivanovich-Madison Keys, Joao Sousa-Andy Murray.

10:55. Udarac dana, tvrdeći da je nominiran za najbolju tombolu.

10:50. Victoria Azarenko ne prestaje se pojavljivati ​​u raznim lijepim videozapisima.

10:40. U četvrtom setu Kuznjecov je opet vodio brejkom, ali već je izgubio prednost. Upravo je dvostruko pogriješio na prekidu - 3: 3.

10:36. Njihovi mečevi i legende već su započeli. Na drugom terenu, Cash i Ivaniševič igraju protiv Zaborava i Bahramija.

10:27. Ekaterina Bychkova u svojoj kolumni - o prvoj dugoj pauzi u karijeri, nevažnosti pobjede svoju vlastitu sjenu.

10:20. Evo Dodiginog udarca.

10:14. Za samo 25 minuta Kuznjecov je dobio set - 6: 1. Odigrao je izvrsnu utakmicu - 13 udaraca i samo tri pogreške, dok je Sela imao 4/7. Čim je Rus dodao aktivnost, Dudi je postalo vrlo teško suprotstaviti se svom protivniku. Sela je otišao u svlačionicu odmah po završetku seta.

10:10. Na drugom terenu Kirios i Tomljanović inferiorni su od Dodiga i Mirze. Ivan je upravo odigrao bekhend iz ugla terena i nakon udara skinuo pano, ali čini se da je s Hrvatom sve u redu. Istodobno je i on ušao u sud. Nadam se da možemo pokazati videozapis ovog štrajka. Svi sudionici utakmice smiju se incidentu.

10:07. Azarenki je drago što se njezina gesta pobjede pretvorila u lik.

10:04. Kuznjecov je poboljšao točnost i slučaj se odmah preselio. Andrey je poveo prekidom u trećem setu - 4: 1.

09:58. Hewitt je karijeru završio kao samostalni igrač, ali u paru još nije eliminiran. Zajedno s Grothom, on sada započinje sZavijajući meč protiv Continena i Piercea.

09:51. Sjednik Kuznjecova jedina je pojedinačna utakmica koja je trenutno u tijeku u Melbourneu. Na ostatku terena, parovi, mješoviti i juniori.

09:49. Sela je u meču s Kuznjecovim izjednačio u setovima. Na samom početku seta Andrey je imao prednost, ali tada je i Dudi oživio, a Rus je počeo češće griješiti. Dudi ima 9 udaraca i 7 pogrešaka, a Andrey je u minusu - 11/13.

09:45. Kasatkina i Kovinich nisu se snašli u kineskom paru. Za Dariju je ovaj Australian Open završen. Najbliži turnir za nju može biti turnir u Sankt Peterburgu, gdje je druga po redu koja ulazi u glavni ždrijeb u slučaju odbijanja.

09:42. Prolazak je ispao za Monfilsa, iako negdje sam se morao nadoknaditi, ali u cjelini imao je veliku prednost u odnosu na Roberta - 7: 5, 6: 3, 6: 2. Devet puta je uzeo servis protivnika. U četvrtoj rundi Monfils ide Seli ili Kuznjecovu. Uz to, ovo je 350. pobjeda Monfilsa u karijeri.

09:40. Andrey na prijemu i s četvrte break-točke odigrao je break.

09:35. Po prvi puta u meču Kuznjecov je dao svoj servis - 7: 5, 2: 4.

09:25. Monfils se razišao. Uzeo je devet gemova zaredom.

09:20. U prvom setu Monfils je uzeo pet gemova zaredom, a u drugom - šest - 7: 5, 6: 3.

09:18. Gasparyan i Panova nisu se izborili s Glavačkovom i Hradetskom - 5: 7, 1: 6.

09:16. Kuznjecov je dobio tešku utakmicu. Dudi Sela na početku je igrao vrlo stabilno, ali postupno je Rus počeo pokazivati ​​svoju superiornost u aktivnostima. Imao je 14 šuteva i 12 pogrešaka, dok je Sela imao 8/8. Naravno, postalo je važno ostvariti svoje šanse. Andrei je prošao sve teške trenutke na svom servisu, ali servis Selua nije uspio rezultatom 5: 5.

09:12. Malo o znanstvenom pristupu razbijanju reketa.

09:09. Andrey je trebao samo malo savjetovanja. Sljedeće je dvije igre odigrao sjajno i na kraju oduzeo Serin servis - 6: 5.

09:05. I Robert je opet promašio dvostruki odmor, ovdje već na početku igre - 3 : 3.

09:03. Kuznjecov je nazvao liječnika kad je rezultat bio 4: 5. Još nije jasno što ga brine.

08:58. Monfils se otkotrljao prema skraćenom i srušio se u toranj. Trznuo je nogu, ali činilo se da je s njim sve u redu. Što se tiče rezultata, u drugom je setu ponovno pustio protivnika prema naprijed s break-om.

08:55. David Ferrer samouvjereno je pobijedio Johnsona i otišao u četvrti krug - 6: 1, 6: 4, 6: 4.

08:50. Isti taj dugogodišnji miting iz francuskog derbija.

08:43. Monfils je pobijedio pet gemova zaredom i uzeli set 7: 5. Dobro je naganjao protivnika na samom kraju.

08:39. Victoria Azarenka došla je u ESPN studio.

08:34. Monfils i Robert odigrali su nevjerojatnu igru. Stefan je izveo 29 ​​udaraca i odigrao još jednu točku prekida, ali Monfils je i dalje Već je 6: 5 ispred.

08:28. Monfils je imao dvostruki break, ali Gael je jedan uzvratio i potom imao trostruku break loptu. Robert je izjednačio rezultat , tada je Monfils dobio četvrtu, ali Stefan je i to odigrao.

08:26. Kasatkina i Kovinich uskoro započinju sastanak protiv Kineskinja na osmom terenu.

08:24. Velika vojska obožavatelja na Dudi Sela - 40 ljudi vjerno će podržati Izraelca.

08:19. David Ferrer uzeo je drugi set Johnsonu Amerikanac je odlučio prihvatiti setball izazov, iako je izlazak bio očit.

08:17. Utakmice između Dudija Sele i Andreya Kuznetsova započet će vrlo brzo. Planiramo prijenos teksta.

08:16. Nevjerojatni događaji na središnjem terenu. Gael Monfils toliko zaostaje za veteranom Stephaneom Robertom, koji je treći druge stotine - 2: 4.

08:12. Inače, ova je pobjeda postala Švicarcu 400. u karijeri.

08:11. Stan je osvojio četiri boda zaredom i pobijedio rezultatom 6: 2, 6: 3, 7: 6 (7: 3 ). Danas je bilo besprijekorno na usluživanju.

08:07. Stan tvrdi povišenim glasom s arbitrom o dvosmislenoj odluci. Rosol je izveo blizanca, a onda je odlučio provjeriti - Wawrinki se nije svidjelo što se Lukash odlučio prvo probiti, a zatim prihvatiti izazov. 3: 3 u tie-breaku trećeg seta s Rosolom.

08:02. Wawrinka je izveo 18 asova već u meču s Rosolom.

07:55. Gasparyan i Panova započeli su sastanak protiv Glavačkove i Hradetske.

07: 51. Prilično banalnu istinu rekla je Angelica Kerber : Dobro je što u sljedećem meču igram s Annikom Beck - to znači da će jedna od Njemica sigurno biti u sljedećem kolu.

07:47. Lukasz Kubot nastupa u vrlo zanimljivoj odjeći.

07:42. Angelica Kerber pobijedila je Madison Brengle za 57 minuta - 6: 1, 6: 3. Od šest mečeva samo u jednom, netko je uspio dobiti četiri utakmice u setu, tako da svi ženski sastanci idu u isti wicket.

07:39. David Ferrer vodi 6: 1, 2: 0 - zasad se Steve Johnson ne može suprotstaviti ničemu.

07:35. John Isner prvi je put od sezone 2010. stigao do 1/8 finala Australian Opena. Do sada, u tri kruga, nitko u meču s njim nije uspio doći do break lopti! 6: 7 (6: 8), 7: 6 (7: 5), 6: 4, 6: 2. Naravno, tie-break drugog seta postao je ključan.

07:31. Wawrinka vodi 2-0 u setovima kod Rosola, a Isner služi za meč.

07:26. Alešev je na kraju izgubio - 5: 7. Ispala je vrlo tvrdoglava i ravnopravna utakmica.

07: 24. Jedna će vam slika reći sve vaše trenutne pojedinačne rezultate.

07:19. Želite li se voziti oko Melbournea? Alize Korne vas poziva.

07:14. Isner je implementirao vrlo skrivenu šibicu i uzeo break, iako u meču ovih tenisača to nije tako skrivena matchball.

07:08. Na 10. terenu Rus Aleksej Aleščev bori se s Poljakom Peterom Macuševskim. Nakon razmjene setova rezultatom 6: 4, u trećem se vodi tvrdoglava borba - Poljak je naprijed 5: 4, ali bez predaha.

07:05. Utakmica uskoro počinje na drugom revijalnom terenu David Ferrer i Steve Johnson. I Kerber se zasad lako nosi s Brengleom - 5: 1 i 0:30 na američkom servisu.

07:02. Isner je uzeo treći set 6: 2. Vrlo je znatiželjno pogledati početak četvrte utakmice - ima li Lopez još dovoljno snage za borbu.

06:56. Sestre Kitchenok nisu mogle dobiti više od pet utakmica protiv najboljeg para na svijetu. Khingis i Mirza samopouzdano idu dalje. Hoće li im Kuznjecov i Vinci moći više odoljeti?

06:52. Stan bye vrlo dobro - Rosol je uzeo samo dva gema u prvom setu. Isner je vodio već s dva breaka u trećem setu s Lopezom. Očito neće biti četiri tie-breaka.

06:47. Raspored za sljedeći dan postao je poznat. Obje Ruskinje igrat će na središnjem terenu ujutro: u 3:00 Marija Šarapova sastat će se s Belindom Benchich, a potom će Margarita Gasparyan igrati protiv Serene Williams. U večernjim programskim utakmicama Carla Suarez-Navarro - Daria Gavrilova i Roger Federer - David Goffin.

06:42. Angelica Kerber i Madison Brengle izašle su na teren. Pokušat će treći put doći do četvrte runde u četiri remija.

06:37. Senzacija! Napravljen je prekid u meču između Isnera i Lopeza! John je u trećem setu vodio 2-0. Koliko je Lopez fizički spreman nakon supermaratona s Pellom?

06:32. As u kut - a Isner uzima drugi set 7: 6 (7: 5)! Lopez se opet namjestio na četiri tie-breaka?

06:29. 6: 2, 6: 3, 6: 4 - ovim je rezultatom Miloš Raonić pobijedio Viktora Troitskog i postao sudionik četvrto kolo.

06:26. Dva izvrsna boda na početku tie-breaka Lopez - pokriva cijeli teren!

06:24. Tajner-break Isnera i Lopeza - 12. u 21 setu! I peti u nizu.

06:19. Rosol i Wawrinka započeli su susret, 1: 1 u prvom setu, a Miloš je ne samo odigrao servis, već i poveo - 5: 4 s break-om.

06:14. Troitsky je break-om poveo u trećem gemu, ali Raonic ga je već odigrao - 3: 4 gubi, ali servira.

06:10. Činilo se da je Lopez postupno počeo pronalaziti ključeve za služenje Isneru - u svakom je slučaju došlo do borbe. Ali rezultat je izjednačen - Isner vodi 5: 4, a Lopez servira. 25 asova za dvoje.

06:05. HolzVijest o pobjedi Victorije Azarenke svidjela se i komentatorima. Pam Shriver, poznata tenisačica, a sada analitičarka, pokušala je imitirati kretanje Bjeloruskinje.

05:57. Utakmica definitivno nije bila laka. Naomi me malo iznenadila svojom igrom. Izgleda da Naomi može imati sjajnu budućnost, - rekla je Azarenka nakon meča. Uz to, napomenula je da je slušala Eda Sheerana prije sviranja. Publika je to pozdravila pljeskom.

05:51. Azarenka je u četvrtom krugu! Rezultatom 6: 1, 6: 1 pobijedila je Naomi Osaku. Japanka danas nije mogla servirati i pobijediti u punoj snazi. Victoria je odigrala dobar meč. Čak i unatoč velikoj prednosti u rezultatu, nije si dopustila ni sekunde da se opusti. Bjelorus je bio vrlo optužen - zapravo, kao i gotovo uvijek. Naravno, bilo joj je prilično lako svirati na recepciji. Osaka je uzela samo jedan gem na svoj servis, pa čak i tada s dvostruke break lopte. Očito ga je ozljeda spriječila da servira u punoj snazi. Victoria je redovito izbacivala čvrste dubinske udarce i odmah dolazila do prednosti u izvlačenju. Očito je nadmašila Osaku brzinom i snagom. Ponekad je Naomi uspjela pokazati dobar tenis, ali samo povremeno. Victoria će sljedeće igrati s Barbarom Strytsovom.

05:45. Miloš i dalje izgleda vrlo samouvjereno u susretu s Troitskim - 6: 2, 6: 3. Lopez i Isner napravili su ukupno 18 asova.

05:41. Raonić je blizu vodstva od 2-0 u setovima - 5: 3 vodi u drugom gemu od Troitskog ... Azarenka vodi s 3: 1 u drugoj utakmici protiv Osake.

05:37. Povijesni događaj. Po prvi puta u povijesti otvorene ere, dva najbolja 3 tenisača izgubila su prije početka četvrtog kola. Govorimo, naravno, o Simone Halep i Garbinu Mugurusu, koji su danas izgubili.

05:33. John Isner je bio bijesan! Nakon razočaravajuće izgubljenog seta u tie-breaku rezultatom 8:10, izbacio je sav svoj bijes na reket, a zatim počeo i dalje udarati teren onim što je ostalo od reketa. Sudac mu je, što je prirodno, napisao upozorenje. John je pokušao izazvati: Zašto to radiš? Razumijete da sam uzrujan nakon što sam izgubio takav set. Arbitar nije bio uvjeren.

05:28. Ipak, Beck nije dopustio Siegemundu da uzvrati - 6: 0, 6: 4. Dvadesetjednogodišnja Njemica prošla je svoje prvo kolo četvorke u Kacigama, gdje će igrati protiv Kerbera ili Brenglea.

05 : 25. U muškim parovima nije ostalo Rusa. Elgin i Middelkop izgubili su od Cuevasa i Granollersa u tri seta.

05:21. Victoria Azarenko je u međuvremenu uzela set 6: 1. Victoria je ovu utakmicu započela pomalo nervozno, bilo je nekoliko pogrešaka, Osaka je protivničkom servisu oduzela nulu, ali tada je Victoria ušla u igru. Igra vrlo aktivno, postavljena je za napad i izlazi naprijed. Mreža, međutim, ponekad ima pogrešaka, ali općenito, što se tiče brzine i snage, osjetno nadmašuje suparnika. Treba napomenuti da je brzina trakeZavijanje Osake smanjilo se 16 km / h od prvog kruga - to je, naravno, prilično primjetna razlika. U prethodnom meču Japanku su brinuli trbušni mišići - možda je to slučaj.

05:16. Siegemund nije izgubio šanse - 0: 6, 0: 3, ali nakon medicinske polovice -out je počela igrati sasvim drugačije. Već 4: 4 u drugom setu u njemačkom derbiju.

05:12. Raonić je vrlo samouvjereno uzeo prvi set od Troitskog - 6: 2. Zasad Kanađanin ne dopušta protivniku ništa na recepciji i dva puta je uzeo protivnikov servis.

05:10. Osaka je u prvom gemu napravio break pod nulom, ali Azarenka je brzo preuzela igru ​​i već vodio 3: 1.

05:06. Na turniru muških parova ostao je samo Mihail Elgin . U ovom trenutku igra zajedno s Middelkopom protiv Cuevasa i Granollersa. Svaki duet ima set, sada je u toku treća utakmica.

05:03. Elena Rybakina poražena je u prvom kolu juniorskog turnira. Nakon njezinog poraza, samo su dvije Ruskinje ostale u mreži djevojaka - Kalinskaya i Potapova.

05:00. I još jedna dobra vijest iz kategorije parova. Pavlyuchenkova i Vesnina samopouzdano su pobijedili Bonaventure i Olaru. Djevojke su dobro raspoložene, šale se i smiju. Gledatelja nije bilo puno, ali jedan živopisni muškarac zamolio ga je da potpiše svoj veliki crveni sombrero. U trećem kolu ruski par igrat će protiv Kudryavtseve i Kinga.

04:58. A na središnjem terenu Azarenka i Osaka započinju utakmicu. Ovu utakmicu možete detaljnije pratiti u našem tekstualnom prijenosu.

04:56. Siegemund se vratila na teren nakon medicinske stanke i osvojila svoju prvu utakmicu u meču. Publika je bila sretna zbog nje.

04:54. Nešto ranije Rybrikova i Benchich nisu išli na svoj meč. Sigurno da Rybarikova ima problema, jer sama nije mogla završiti meč. Gronefeld i Vandeweghe prošli su bez borbe u sljedeću rundu.

04:52. Kudryavtseva i King dobili su svoj meč za sat vremena. Izbacili su Stosura i Shvedovu s turnira - 6: 1, 6: 4.

04:50. Kuznetsova i Vinci samopouzdano su se obračunali s lokalnim tenisačima Mooreom i Sandersom. Istina, nadalje je mreža teška za Svetlanu i Robertu. U trećem kolu vjerojatno će se sastati s Khingisom i Mirzom koji uopće ne gube.

04:48. U prvom kolu juniorskog turnira Ruskinja Rybakina inferiorna je od mađarskog Udvardija - 4: 6, 1: 3. Za razliku od europskih kaciga, u Australiji nema toliko ruskih juniora i juniora.

04:45. Mečevi muškaraca počinju na MCA i Heisensu. Isner igra protiv Lopeza, a Raonic protiv Troitskog.

04:43. Siegemund ima problema s leđima. Pomoći će joj se izvan terena.

04:41. Azarenka čeka ulazak na središnji teren i pleše uz glazbu u slušalicama.

04:39. Siegemundu ne ide dobro u njemačkom derbiju. Inferiorna je od Annike Beck - 0: 6, 0: 3, čak je i pozvala liječnika. Popobjednik ove utakmice prvi će put stići do četvrte runde na Kacigama.

04:35. Za Strytsovu je ovo prvi put do četvrte runde na tvrdoj kacigi. Prije toga imala je četvrtfinale Wimbledona 2014.

04:33. Završena prva lansiranja u glavnim arenama. Krovovi se otvaraju posvuda, drugi se mečevi održavaju na otvorenom.

04:30. Na središnjem terenu dogodio se uistinu neočekivani rezultat. Strytsova je pobijedila Mugurusu, i to sasvim samouvjereno - 6: 3, 6: 2. Španjolka je previše pogriješila. Čehinja je savršeno realizirala šanse (100% realizacija break lopti). Strytsova će sada igrati protiv Azarenke ili Osake.

04:26. ​​ A Pliškova je nastavlja neuspješni nastupi na Kacigama. Čini se da je već bila među deset najboljih, izborila je mnogo svijetlih pobjeda, ali nikada nije došla do četvrtog kola na takvim turnirima.

04:23. Bio je to težak protivnik, ali uživao sam igrati na ovom terenu. Svaki put kad imam teške utakmice s njom. Ona dobro služi. Moram ostati stabilan i boriti se za svaki bod. Što znam o Conteu? Ona je jaka engleska tenisačica koja je sjajno igrala krajem prošle godine, tako da moram naporno raditi kako bih se plasirao u sljedeće kolo, "rekla je Makarova na terenu odmah nakon meča.

04:20. Makarova je izdala izlaz u četvrto kolo - 6: 3, 6: 2! Ekaterini je trebalo samo 70 minuta da izbaci devetog nositelja s turnira. Makarova je pokazala vrlo dobru igru ​​i zasluženo ušla u četvrto kolo. Ruskinja je zadala 35 udaraca i napravila 15 pogrešaka - izvrsna statistika. Plishkova je imala samo 16 udaraca i 19 pogrešaka

04:15. Vrlo samouvjerena Konta je prošao pored Allertove. Čehinja nije imala niti jednu break loptu, a svoj je servis dala četiri puta - 2: 6, 2: 6. Conta je postala prva Britanka u četvrtom kolu Australian Opena od 1987.!

04:09. Tako je u drugom setu Makarova uspjela povesti brejkom. U zadnjem redu definitivno izgleda bolje od suparnice - 3: 2.

04:05. Počeli su mnogi mečevi parova uz sudjelovanje ruskih tenisača. Usput ćemo vas obavijestiti. Do sada su Kudryavtseva i King započeli najbolje. Vode Shvedovu i Stosur - 5: 1.

04:00. Makarova je imala priliku za break, ali Plishkova je uključila servis i zadržala gem od dvostruke break-točke.

03:56. I drugi set Strytsove započeo je prekidom.

03:51. Zanimljive stvari događaju se na središnjem terenu. Strytsova je prvi set uzela trećem reketu svijeta - Mugurusu - 6: 3. Zasad je Čehinja jednostavno stabilnija od suparnice.

03:48. Inače, na kraju seta Pliskova je slomila reket zbog čega je i dobila upozorenje.

03:47. Mac uzima prvi setarova - 6: 3. Općenito, igra je bila čak i na samom početku, ali jedan je gem promijenio sve, u čemu je Carolina dala servis iz rezultata 40: 0. Nakon toga Pliškova je malo izgubila mir. Iako se na kraju utakmice i dalje borila. Na svom je servisu odigrala dvostruki setball, a zatim je imala set lopte na servisu protivnice za set, ali na kraju je dobro odigrala Katya. Makarova ima 17 udaraca i 8 pogrešaka, dok Plishkova ima 6 udaraca i 10 netočnosti.

03 : 40. Konta ima izvrsnu priliku izaći na drugu kacigu u drugom tjednu. Već je uzela prvi set od Allertove - 6: 2.

03:35. Tenisači se postupno pojavljuju na vanjskim terenima.

03:30 . U početku su Plishkova i Makarova dobro igrale na servis, no u šestom gemu Carolina se odrekla svog servisa rezultatom 40: 0! Ekaterina je povela prekidom.

03:27. Na vanjskim terenima nema oborina, pa će utakmice uskoro početi. Posebno nas zanima treći teren, na kojem će kasnije igrati Andrey Kuznetsov .

03:20. Inače, tri Čehinje igraju istovremeno - Strytsova, Allertova i Pliškova. Strytsova je već predahnula od Mugurusa, Allertova gubi od Contea, ali Plishkova i Makarova su i dalje izjednačene.

03:15. Općenito, poprilično Rusa trebalo bi igrati prvi start u parovima - Pavljučenkov i Vesnin, Kuznjecova, Kudrjavceva, Elgin. A također će započeti i juniorski mečevi. Rybakina također mora odigrati prvi start.

03:12. Mugurusa je započela svoj meč na središnjoj areni. Španjolac će vjerojatno imati posljednji test prije utakmica s Victorijom Azarenkom. Iako Bjeloruskinja još nije prošla Naomi Osaku.

03:10. Ekaterininu utakmicu možete detaljnije pratiti u našem tekstualnom prijenosu.

03: 08. Feliciano Lopez na Twitteru najavljuje svoj meč protiv Johna Isnera.

03:05. Neposredno prije početka dana vrijeme se pokvarilo pa su organizatori zatvorili krovove na tri središnja terena. Makarova, Mugurus i Kota počet će svoje sastanke pod krovom. Na vanjskim terenima početak utakmice odgađa se za najmanje pola sata.

03:03. Australska avijacija na nebu Melbournea.

03:00. Ekaterina Makarova i Karolina Plishkova bit će na terenu iz minute u minutu. Igrali su dva puta, Rus je oba puta pobijedio. Uključujući i prijelaz prošle godine na Australian Openu. Od tada je Pliškova dobro dodala i sada zaobilazi suparnicu na ljestvici.

02:50. Skrećemo vam pažnju raspored svih pojedinačnih utakmica 6. igraćeg dana Australian Opena s poviješću sastanaka i prognoze.

02:30. Vrijeme u Melbourneu danas je bolje. Barem na početku dana neće biti kiše i svi će startati na vrijeme.

01:00. Pozdrav, svi ljubitelji tenisa! Mi nudimo vaš intekstualni internetski prijenos utakmica i drugih događaja šestog dana Australian Opena-2016. U subotu će završiti susreti trećeg kola u pojedinačnoj konkurenciji, održat će se mečevi u parovima, mješovitim parovima i započet će juniorski turnir. Ekaterina Makarova pokušat će napraviti zadnji korak u drugom tjednu. Suparnica će joj biti Čehinja Karolina Pliškova. Također, veliku priliku za ulazak u četvrto kolo imat će Andrey Kuznetsov, koji će igrati s Dudijem Selom. Osim toga, Azarenka, Wavrinka, Murray, Ivanovič, Mugurusa, Kerber i drugi održat će svoje sastanke. Dan igre započinje u 03:00 po moskovskom vremenu.